Masáže

Masáže, ať klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů.

Dotek kvalifikovaného člověka s dlouholetou praxí je o to přínosnější, a proto bychom Vás rádi pozvali do našeho salonku, kde se v příjemně zařízeném a klidném prostředí můžete oddat různým typům masáží.

K Vaší léčebné rehabilitaci nabízíme zkušenosti odborného fyzioterapeuta v oblasti reflexních masážních technik, měkkých technik a mobilizační techniky.

 

Mimo masáží můžete využít i dalších nabídek našeho salonku například, pedikúry , manikúry či modeláže nehtů… Vše v pohodové, příjemné a klidné atmosféře.
Doufám, že Vás naše nabídka přesvědčila, že není třeba otálet s tím, udělat také něco třeba jen pro sebe a v brzké době okusíte účinky masáže, po které poznáte, že jste v dobrých rukou.

 

Přejeme Vám všem hezký den, plný příjemných a léčivých doteků.