Manikúra

O manikúře a možnosti ošetření

Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. 

Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standartem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily.

 

Klasická manikúra

Standardní manikúra obvykle zahrnuje ošetření, formování nehtů a aplikaci laků.

Klasickou manikúru můžeme spojit s parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. Toto ošetření je vhodné v každé roční době. Základem správné aplikace parafínového zábalu je peeling rukou a speciální vyživující a regenerující maska, která pokožku rukou připraví na samotný zábal. Nabízíme Vám i speciální manikúry, jako je francouzská nebo japonská (P-shine) manikúra.

 

Lakování a zpevnění přírodního nehtu UV lakem (Shellack, Gellack apod.) - NOVINKA

Velmi vhodné pro ženy s vlastními nehty v klasické kondici. Nehet je "nalakován" tří až jednofázovým UV lakem, který se vytvrzuje v peci jako klasický gel, avšak k jeho odstranění není nutno nehty spilovávat, takže vlastní nehet není poničen naopak gellack jej zpevní. Trvanlivost bez poškození cca 2-3 týdny.