Diamantová vakuová mikrodermabraze - peelingová metoda, která jemně mechanicky obrušuje povrchovou strukturu kůže. Přístroj používá plochou vakuovou sondu pokrytou diamantovou drtí o různé hrubosti pro všechny typy pleti. Kombinace účinků diamantové mikrodermabraze vede k obnově kolagenních a elastinových vláken a k žádané rejuvenaci. Rejuvenace nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

 

Už po prvním ošetření vrátíte čas o několik let zpátky, pleť je oživená, jemná na dotek, vyhlazená a vizuálně sjednocená. Zlepšuje se prokrvení pokožky, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Přestože první výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření, doporučuje se proceduru zopakovat alespoň 5 – 6 krát, pak jsou výsledky opravdu výborné.

 

Využití dermabraze:

- vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
- vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
- redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
- ošetření unavené, povadlé pleti, regenerace a omlazení,zlepšení tonu v pokožce
- ošetření mastné pleti,stažení rozšířených pórů
, přípravné ošetření před laserovou a IPL terapií a podkožní injekce do vrásek
 

Využití vakuové terapie s diamantovou dermabrazí:

Vakuové ošetření je nejznámějším ošetřením v oblasti krásy.Vakuum dosahuje velmi rychlých a vynikajících výsledků. Vyhlazuje vrásky, urychluje obnovu buněk, redukuje kruhy a váčky pod očima a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti.

 

Sonoforéza - aplikace ultrazvuku speciálními ultrazvukovými hlavicemi vede k dokonalému zapravení speciálního séra a obnovení tonu kůže.

 

Vlastní ošetření:

Pleť se nejdříve celkově a důkladně odlíčí. Dermabrazí pokožky dojde k odstranění odumřelých buněk. Po tomto pročištění je kůže připravena přijímat účinné látky. Následně se pomocí ultrazvukové hlavice nebo mechanické masáže zapracuje sérum hluboko do pokožky. Na závěr se na obličej nanese ochranný krém s vyšším ochranným UV faktorem, jako ochranu před slunečním zářením po ošetření. Ošetření trvá přibližně 40minut.