syncare

Hlavním cílem naší práce je spokojená a krásná klientka. Každé klientce se věnujeme individuálně a s plným nasazením.

 

Nabízíme kosmetické služby základní i specializované, pro každou pleť i věkovou skupinu. I pánové se nemusejí ostýchat a mohou se nechat ošetřit v absolutním soukromí našeho salonku.

 

Kosmetické úkony jsou prováděny osvědčenou přírodní českou dermokosmetikou SynCare. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované, avšak nejsou testovány na zvířatech. Obsahují přírodní konzervační látky. Kosmetika SynCare deklaruje u vybraných produktů dokonce BIO kvalitu.

 

Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.

Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionálů. Vyčistíme a omladíme pokožku na vašem obličeji, krku i dekoltu. Během hodiny a půl si u nás příjemně odpočinete a odejdete s blaženým pocitem, že jste své pleti dopřáli dokonalou péči.

 

JAK POSTUPUJEME PŘI CELKOVÉM OŠETŘENÍ PLETI

Kompletní kosmetické ošetření trvá obvykle 90 minut a probíhá nejčastěji v těchto několika krocích (níže popsaný postup je vždy individuální a může se  lišit v závislosti na typu vaší pleti.)


1. Určíme typ vaší pleti

Úvodní diagnostika pleti je nutná, pokud k nám chcete přijít na kosmetiku poprvé. Důkladnou analýzou zjistíme, jestli máte pleť mastnou, smíšenou, suchou nebo například citlivou. Pro každý typ pleti používáme odpovídající přípravek z produktové řady kosmetiky SynCare nebo Christina.


2. Odlíčíme vás a zbavíme pokožku povrchových nečistot

Povrchové čištění z pleti odstraní make-up, kožní maz a pot. Pleť vám nejprve jemně vyčistíme odličovacím mlékem, gelem nebo pěnou a čištění dokončíme pleťovou vodou. Tím pokožku připravíme pro další procedury.

 

3. Změkčíme pleť a připravíme ji na hloubkové čištění

Pomocí speciálního roztoku vám změkčíme pokožku a uvolníme komedony (ucpané póry). Zvláčněná pleť poté mnohem lépe snáší i náročnější hloubkové čistění.


4. Hloubkovým čištěním z obličeje odstraníme černé i bílé tečky

Při hloubkovém čištění vaši pleť zbavíme nežádoucích pupínků, černých i bílých teček. Pokožku čistíme podle požadavků a náročnosti klienta buď pomocí ultrazvukové špachtle nebo provedeme ošetření diamantovou ultrazvukovou dermabrazí, v případě potřeby i mechanicky, vymačkáváním, přesto ale velice šetrně. Na ošetřenou pokožku aplikujeme přípravek, který stahuje otevřené póry a brání tak podráždění kůže.

 

5. Zkrášlíme vám obočí

Upravíme vám obočí. Správnou úpravou vrátíme obočí jeho přirozený tvar a zdůrazníme tím vaši krásu.

 

6. Peelingem pleť zbavíme odumřelých buněk

Při exfoliaci vám z obličeje a krku odstraníme vrchní vrstvu odumřelé pokožky. Peeling vaši pleť zjemní a dobře prokrví.

Pro peeling používáme buď speciální emulzi (abrazivní peeling) nebo speciální krém s povrchově aktivními látkami (enzymatický nebo slabý chemický peeling) a to v závislosti na typu pleti.

 

7. Namasírujeme vám obličej, krk i dekolt

Masáž obličeje, krku a dekoltu vás připraví pro následující hloubkové čištění. Pozvolným masírováním vaši pokožku dobře prokrvíme, uvolníme napjaté svaly a zároveň tím urychlíme vstřebávání vyživujících složek masážní emulze. Pravidelnou kosmetickou masáží navíc pleť udržujeme a potlačíme vrásky, čímž dosáhneme viditelného omlazení pleti.

 

8. Pleť následně hydratujeme, vyživíme a zpevníme pomocí pleťové masky

Aplikací pleťové masky vám stáhneme otevřené póry a tím zrychlíme vstřebávání účinných látek a následnou regeneraci pokožky. Liftingovou masku navíc podpoříme liftingovým sérem, které obnovuje ztracenou elasticitu kožní tkáně, pleť napíná a vyhlazuje tím vrásky.


9. Na závěr pleť rozjasníme intenzivní regenerací

Po sundání pleťové masky vám na obličej naneseme regenerační, liftingový, vitamínový nebo stahující krém. Na oči a pokožku kolem očí používáme oční krém.